Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/265931/virtual/www/wp-content/themes/mioweb3/modules/visualeditor/visual_editor_class.php on line 1584
Alpenverein – Akce pro nové členy – úspora až 75% | Horskaskola.cz

Alpenverein – Akce pro nové členy – úspora až 75%

Rakouské ministerstvo pro umění, kulturu, veřejné služby a sport (BMKÖS) vyhlásilo podpůrný program pro rakouské sportovní spolky.

Stát se členem Alpenverein Edelweiss se od 1. září vyplatí ještě více.

Díky bonusu spolkového ministerstva můžeme všem novým členům nabídnout neuvěřitelnou až 75% slevu na nové členství.

V kombinaci s naší nabídkou 4 měsíců zdarma, kdy jsme k běžnému členství na rok 2022 přidali členství i na zbytek roku 2021, získáte dokonce 17 měsíců členství za 25% členského příspěvku.

To platí i pro osoby, které byly členy Alpenverein Edelweiss, ale v roce 2021 neuhradili členský příspěvek.

Díky tomu jsou samozřejmě rodinná, seniorská, dětská, mládežnická a všechna ostatní členství až o 75 % levnější.

Stát členem se můžete jednoduše vyplněním našeho on-line formuláře, který vám určí správný členský příspěvek i se slevou.

ON-LINE PŘIHLÁŠKA

Podmínky získání bonusu na členský příspěvek od ministerstva BMKÖS:

• nebyli jste členem Alpenvereinu (jakékoliv sekce) v roce 2021
  • souhlasíte s předáním vašich registračních údajú (jméno, adresa a příjem platby) ministerstvu BMKÖS pro potřeby kontroly

Členské příspěvky Alpenverein na rok 2022 při využití podpory SPORTBONUS pro nové členy:

Platí i pro osoby, které byly dříve členy Alpenverein Edelweiss, ale v roce 2021 neuhradili členský příspěvek.

SKUPINA A: 445 Kč
– dospělý člověk ve věkové skupině 28-64 let

SKUPINA B: 350 Kč
– zvýhodněné členství pro: partnery členů stejné sekce ze skupiny A (partneři musí mít stejné místo trvalého pobytu), seniory od 65 let, juniory od 19-27 let

SKUPINA C: 180 Kč

– děti/mládež do 18 let, tělesně postižení min.50% (Nutno doložit dokladem!)

RODINNÝ PŘÍSPĚVEK (OD 1 DÍTĚTE):
a) rodiče s nezaopatřenými dětmi do 18 resp. studenty do 27 let , 445 Kč+ 350 Kč= 795 Kč
(U studentů je studium nutno doložit dokladem!)
ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK PLATÍ POUZE RODIČE (ČLENSTVÍ A+B), DĚTI JSOU ZDARMA (oba rodiče musí být ve stejné sekci)

b) samostatně žijící rodič + děti do 18 resp. studenty do 27 let, 445 Kč (U studentů je studium nutno doložit dokladem!)

ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK PLATÍ POUZE RODIČ (ČLENSTVÍ A), DĚTI JSOU ZDARMA

Tento příspěvek již obsahuje Alpenverein Weltweit Service (* určitá omezení viz Všeobecné podmínky).

Michal Lollok
Profesionální horský průvodce UIMLA věnujicí se celoročnímu vedení programů v horách, lektorování odborných kurzů pro širokou veřejnost i profesionály.