Lyžování na Zakarpatské Ukrajině I Metropolitní Expres 13.12.2007

Před více než deseti let – konkrétně 13.12.2007 vyšel v Metropolitním Expresu příspěvek “Zakarpatská Rus volá milovníky opuštěných kopců”. Cílem bylo krátké představení zimních lyžařských středisek na Ukrajině, kam se mnoho let pravidelně vydáváme.

Od roku 2007 se mnohé změnilo…časopis, kde článek vyšel už nevychází…lyžařské středisko Bukovel se značně rozrostlo a nabídkou služeb se vyrovná Alpám…horské středisko Dragobrat je plně on-line a pokryté webovými kamerami…změnila se i politická situace této krásné země.

Co se nezměnilo jsou dobří lidé, kvalitní jídlo i nápoje a perfektní relax pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od přeplněných a “dokonalých” lyžařských středisek v Alpách.

Zakarpatská Ukrajina je místo zaslíbené všem milovníkům dobrodružství v zimních horách…ať už na sněžnicích, lyžích, skialpech, snowboardech – prostě na všem, co se pohybuje na sněhu.

Můžeme se zde společně potkat při kurzech bezpečného pohybu v zimních horách, ale také na samostatných výpravách i přechodech hor. Partnerskou cestovní kanceláří se specializací na Ukrajinu je CK Alpina Brno.

Informace k přečtení i stažení:

Michal Lollok
Profesionální horský průvodce UIMLA věnujicí se celoročnímu vedení programů v horách, lektorování odborných kurzů pro širokou veřejnost i profesionály.
Komentáře
  1. Gusty napsal:

    Děkuji, Michale, parádní článek.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.